KONTAKT

Imię Nazwisko (*)

Proszę podać imię.
email (*)

Proszę o podanie adresu email.
Telefon (*)

Proszę podać numer telefonu.
Temat wiadomości (*)

Wybierz temat wiadomości.
Wiadomość (*)

Wpisz wiadomość.Adres studia: 30-438 Kraków, ul. Borkowska 3/33
Adres biura: 21-500 Biała Podlaska, ul. Kard.Wyszyńskiego 21
NIP: 5372469285 ; REGON: 061542400
numer rachunku IBAN: PL 31 1140 2004 0000 3102 7471 9955
numer BIC dla przelewów międzynarodowych: BREXPLPWMBK

Tel: 535 90 90 60  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. - wyceny, informacje
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. - faktury i płatności

Jesteśmy do Twojej dyspozycji codziennie:
Pon - Sob 10.00 - 20.00

Jak do nas dojechać?
MPK: 178, 244, 151, 451
(przystanek Borkowska)

 

W przypadku jakichkolwiek pytań o studio nagrań, pozostajemy do Państwa dyspozycji.

- NAPISZ e-mail
- Zadzwoń
- Umów się w studio nagrań


Współpraca lektorów i wpis do bazy lektorów:

Jeżeli jesteś lektorem z doświadczeniem i chciałbyś dołączyć do banku głosów lektorskich w studio nagrań, wyślij nam e-mail, w którym znajdziemy Twoje portfolio, krótki opis Twojego doświadczenia, stawki za nagrania lektorskie, poglądowe próbki głosu (demo), numer telefonu oraz zdjęcie. Gdy będziemy zainteresowani, z pewnością się skontaktujemy! Wpis do bazy lektorów i utrzymaie próbek na naszych serwerach może byc płatny, w zalezności od obowiązującego regulaminu. Testowe nagranie lektorskie powinno zawierać: 2x spot reklamowy, 1x tekst prozy, 1x tekst narracyjny "biały". Zapraszamy!


Nagrania COVER'ów:

W PROSONICA STUDIO nie zapominamy o potrzebach młodych i utalentowanych wokalistów. To prawda, że w studio nagrań zajmujemy się głównie produkcją dźwięku reklamowego, który musi brzmieć perfekcyjnie ale na pewno znajdziemy też czas na nagranie Twojego utworu! Subskrybujcie nasz fanpage na Facebooku i łapcie promocje na nagrania wokalne!


Wycena nagrania lektorskiego:

Wyślij nam swój tekst na e-mail ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ), abyśmy mogli go wycenić. W treści maila określ przeznaczenie nagrania lektorskiego (np. internet, radio, telewizja) oraz interesującego Cię lektora z naszego banku głosów. Na odpowiedź nie będziesz długo czekać - zazwyczaj trwa to do 30 minut :)