NASZE DOŚWIADCZENIE - przykładowe produkcje

To co nas wyróżnia, to pasja.
Ale nasza praca, to także kompozycja doświadczenia, solidności i dokładności.

Zaufali nam między innymi:

nasze doświadczenie w produkcji dźwięku
nasze doświadczenie w produkcji dźwięku
nasze doświadczenie w produkcji dźwięku
nasze doświadczenie w produkcji dźwięku
nasze doświadczenie w produkcji dźwięku
nasze doświadczenie w produkcji dźwięku

 

 

Znani aktorzy, z którymi współpracowaliśmy, to między innymi:
Anna Polony, Krzysztof Globisz, Artur Dziurman, Jan Peszek, Dorota Segda, Michał Milowicz, Jan Nowicki, Włodzimierz Matuszak, Mirosław Zbrojewicz, Jacek Mikołajczak, Aleksandra Nieśpielak, Radosław Krzyżowski i inni.

 

 

Spoty reklamowe telewizyjne, radiowe i kinowe

Niezależnie od tego czy radiowa, telewizyjna czy kinowa, reklama to za każdym razem wyzwanie pokazania słuchaczowi obrazu dźwiękowego, który zapamięta. Tworzymy dziesiątki udźwiękowień tego typu produkcji. Za każdym razem chcemy, by nasz dźwięk był doskonałą wizytówką naszego klienta i dobrym narzędziem sprzedaży jego produktów. Być może dlatego tak doceniani przez naszych stałych klientów.

Kursy językowe na CD

Z naszymi lektorami i native speakerami stworzyliśmy nagrania 33 kursów językowych w 4 językach dla wydawnictwa Compagnia Lingua. To dokładnie 132 tysiące plików audio: 66 000 zdań i 66 000 słów wypowiedzianych przed naszymi mikrofonami. Proces produkcyjny obejmował nagranie w studio, kompleksową obróbkę materiału audio i przygotowanie obrazów płyt dla tłoczni. Ale nie był to jedyny projekt. W swoim dorobku mamy również produkcję dla kilku mniej znanych wydawnictw z niewiele tylko mniejszą ilością materiału.

 

Audiobooki

Nagraliśmy także kilka audiobooków. Przykładowe produkcje, to książka Agaty Tuszyńskiej - "Oskrżona. Wiera Gran", czytana przez Annę Polony oraz "Stryjeńska. Diabli Nadali" Angeliki Kuźniak - czytana przez Dorotę Segdę.

audiobook

Witrualne przewodniki turystyczne

Dla kilkunastu firm i instytucji zajmujących się turystyką i kulturą, nagraliśmy przewodniki audio w 11 językach obcych. Każdy kto z nich skorzysta, na pewno dobrze pozna historię, legendy, a także najciekawsze punkty największych miast w Europie.
 

Platformy e-learningowe

Dla kilku firm zajmujących się szkoleniami, nagraliśmy około 2150 godzin materiału do zastosowania na platformach e-learningowych. Proces produkcyjny za każdym razem obejmował nagranie lektorów lub native speakerów, kompleksową obróbkę materiału audio i przygotowanie finalnych plików do publikacji.
 

Filmy instruktażowe i prezentacje

Dla serwisu mojtelefon.info, należącego do Orange, nagraliśmy kilkadziesiąt instrukcji/prezentacji telefonów. Odnośnik do jednej z nich zamieszczamy obok. Podobne projekty dla innych firm można liczyć w dziesiątkach w ciągu ostatnich kilku miesięcy.

Nagrania lektorskie do gier i zabawek

Wykonaliśmy nagrania polskiej wersji językowej gry Skody, dostępnej na www.playfulskoda.com. Tworzenie komunikatów do zabawek interaktywnych i edukacyjnych dla dzieci również nie jest nam obce.

 

A także...

Stale współpracujemy z wieloma agencjami reklamowymi oraz grupą około 50 polskich i 20 obcojęzycznych lektorów z naszego banku głosów lektorskich przez 7 dni w tygodniu. Realizujemy projekty długoterminowe wynikające ze strategii marketingowej danej firmy jak również jednorazowe, w których klientami są osoby indywidualne. Za każdym razem liczy się nasza niezawodność, szybkie działanie i pełen profesjonalizm.
Dlatego PROSONICA STUDIO to dobry partner.

 

Masz pytanie?
phone  535 90 90 60
mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.