pl en 

tube

WYPOSAŻENIE

Studio PROSONICA to gwarancja znakomitych nagrań.

studio nagrań krakówReżyserka. Nie uznajemy kompromisów jeżeli chodzi o jakość dźwięku. Dlatego wyposażyliśmy ją w jeden z najbardziej wydajnych systemów rejestracji pro audio - proTools HD 2, w skład którego wchodzą dwie karty Accel i Core wraz z dwoma interfejsami Digidesign IO 96 i 192 Digital. Za wzmocnienie sygnału ze wszystkich 10 mikrofonów odpowiadają markowe przedwzmacniacze Focusrite i DBX. Wierny odsłuch zawdzięczamy odsłuchom EVE Audio i Yamaha, skonfigurowanymi w systemie 5.1. Sterowanie ułatwia 48-kanałowa cyfrowa konsoleta Tascam, połączona z programem PRO TOOLS 8.

Stanowisko montażowe To tutaj odbywa się profesjonalne udźwiękawianie filmów, reklam, synchronizacja narracji lektorskich z obrazem, montaż dialogów, muzyki czy efektów specjalnych. Jest także 100 calowy ekran (ponad 2,5 metra) i system audio 5.1 do miksu dźwięku przestrzennego.

studio nagrań prosonicastudio nagrań prosonicastudio nagrań prosonica

Sala nagraniowa.
Znajduje się tutaj 26-calowy dotykowy ekran do wyświetlania tekstów lub nut. Pomieszczenie ma około 12 metrów kwadratowych i jest pozbawione pogłosów, przewidziane do nagrań lektorskich, dubbingowych, udźwiękowień filmowych i nagrań postsynchronów. Wyposażone zostało w mikrofony dynamiczne i pojemnościowe oraz 5 par słuchawek nausznych AKG i Philips. Muzycy mogą skorzystać z ważonej klawiatury fortepianowej syntezatora Yamaha Motif XS 8.


Komfortowe warunki pracy zapewnia doskonała akustyka, klimatyzowane pomieszczenia, pyszna kawa espresso i przyjazna obsługa.

Wiemy, że diabeł tkwi w szczegółach każdego nagrania. Wiemy również, że nowoczesna i zaawansowana technologia jest tylko narzędziem. Połączyliśmy tę wiedzę, bo wiemy również, że sens wszystkiemu nadają ludzie. Dlatego wypracowaliśmy znakomite metody obchodzenia się z dźwiękiem, który jest naszą pasją.

Masz pytanie?
phone  535 90 90 60
mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.