Promocje


studio nagrań

NAGRANIE COVERU W MEGA NISKIEJ CENIE

Nagranie jednego coveru w studio tylko za 200 złotych! To może być też świetny prezent dla bliskiej Ci osoby! Wystarczy zakupić BON PODARUNKOWY o wartości 200,00 PLN (1-godzinne nagranie 1 coveru z miksem)

Regulamin:

1. Promocja obowiązuje od 1 marca 2023 roku do 1 czerwca 2023 roku.
2. Cena zakupu bonu wynosi 200,00 zł. Cena standardowa to 200,00 zł.
3. Promocja obowiązuje w studio nagrań PROSONICA w Krakowie, ul. Borkowska 3/33.
4. Każdy może dokonać zakupu nieograniczonej ilości bonów podarunkowych do studio nagrań. Bon można otrzymać drogą mailową po podaniu adresu e-mail.
5. Oferta dotyczy utrowu muzycznego, który nie jest autorską produkcją.
6. Miks obejmuje łącznie dwie ścieżki: jedną ścieżkę wokalu, nagranego w PROSONICA STUDIO i jedną ścieżkę zawierajacą gotowy podkład muzyczny, dostarczony do studia nagrań w dniu umówionego nagrania lub mailem. Miks nie obejmuje dodatkowych ścieżek wokalu czy drugiego głosu.
7. Oferta nie obejmuje stosowania postprodukcyjnej korekty wysokości dźwięku i rytmiki wykonania.
8. Warunkiem skorzystania z promocji jest wcześniejsze ustalenie telefoniczne terminu nagrania oraz dokonanie przedpłaty przelewem na konto firmowe oraz przesłanie gotowej aranżacji (podkładu) w formacie wav lub mp3 na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub dostarczenie w dniu nagrania na płycie CD lub pendrivie.
9. Nagranie można odwołać z 24-godzinnym wyprzedzeniem. W przypadku niezgłoszenia się na nagranie w ustalonym terminie, bez uprzedzenia lub po przedawnieniu się bonu wpłacona kwota nie podlega zwrotowi.
10. Czas realizacji nagrania wynosi do 5 dni roboczych.

 

Masz pytanie?
phone  535 90 90 60
mailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.