NASZE DOŚWIADCZENIE - przykładowe produkcje

To co nas wyróżnia, to pasja.
Ale nasza praca, to także kompozycja doświadczenia, solidności i dokładności.

Zaufali nam między innymi:

studio nagrań kraków
bank głosów
nagrania lektorskie
studio nagrań
baza lektorów
nagrania lektorskie

 

 

Znani aktorzy i zarazem legendy polskiego kina i teatru, z którymi współpracowaliśmy, to między innymi:
Jerzy Stuhr, Anna Dymna, Krzysztof Globisz, Jan Nowicki, Artur Dziurman, Jan Peszek, Dorota Segda, Michał Milowicz, Włodzimierz Matuszak, Anna Polony, Mirosław Zbrojewicz, Jacek Mikołajczak, Aleksandra Nieśpielak, Radosław Krzyżowski i inni znakomici.

 

 

Spoty reklamowe telewizyjne, radiowe i kinowe

Niezależnie od tego czy radiowa, telewizyjna czy kinowa - reklama to za każdym razem wyzwanie pokazania słuchaczowi obrazu dźwiękowego, który zapamięta. Tworzymy dziesiątki udźwiękowień tego typu produkcji. Za każdym razem chcemy, by nasz dźwięk był doskonałą wizytówką naszego klienta i dobrym narzędziem sprzedaży jego produktów. Być może dlatego jesteśmy tak cenieni przez naszych klientów.

studio nagrań kraków

Kursy językowe na CD

Z naszymi lektorami i native speakerami stworzyliśmy dla wydawnictwa Compagnia Lingua nagrania 33 kursów językowych w 4 językach (angielskim, niemiecki, francuskim i hiszpańskim). To dokładnie 132 tysiące plików, a dokładniej: 66 000 zdań i 66 000 słów wypowiedzianych przed naszymi mikrofonami, a następnie przygotowywanimi w post produkcji. Proces produkcyjny obejmował nagranie w studio, kompleksową obróbkę materiału audio i przygotowanie obrazów płyt dla tłoczni. Ale nie był to jedyny projekt. W swoim dorobku mamy również produkcje dla innych wydawnictw.
studio nagrań kraków

studio nagrań

 

Audiobooki

Nagraliśmy także kilkanaście audiobooków. Przykładowe produkcje, to książka Agaty Tuszyńskiej - "Oskrżona. Wiera Gran", czytana przez Annę Polony oraz "Stryjeńska. Diabli Nadali" Angeliki Kuźniak - czytana przez Dorotę Segdę. Także "Baśnie Braci Grimm" oraz "Tajemniczy Ogród" powstały u nas.

bank głosów

studio nagrań kraków

Witrualne przewodniki turystyczne

Dla kilkunastu firm i instytucji zajmujących się turystyką i kulturą, nagraliśmy przewodniki audio w 11 językach obcych. Każdy kto z nich skorzysta, na pewno dobrze pozna historię, legendy, a także najciekawsze punkty miast w Europie. Ale nie tylko. W swojej ofercie mamy także nagrania dla firm, które tworzą wirtualne spacery.
 

bank głosów

Platformy e-learningowe

Dla kilku firm zajmujących się szkoleniami, nagraliśmy około 2150 godzin materiału do zastosowania na platformach e-learningowych. Proces produkcyjny za każdym razem obejmował nagranie lektorów lub native speakerów, kompleksową obróbkę materiału audio i przygotowanie finalnych plików do publikacji.
 

studio nagrań

Filmy instruktażowe i prezentacje firmowe

Dla wielu serwisów nagraliśmy dziesiątki instrukcji i prezentacji. Odnośnik do jednej z nich zamieszczamy obok. Podobne projekty realizowliśmy między innymi dla Oragne.

studio nagrań

Nagrania lektorskie do gier i zabawek

Wykonaliśmy nagrania polskiej wersji językowej gry Skody, dostępnej na www.playfulskoda.com. Tworzenie komunikatów do zabawek interaktywnych i edukacyjnych dla dzieci również nie jest nam obce.

 

bank głosów

A także...

Stale współpracujemy z wieloma agencjami reklamowymi oraz grupą około 50 polskich i 20 obcojęzycznych lektorów z naszego banku głosów lektorskich przez 6 dni w tygodniu. Realizujemy projekty długoterminowe wynikające ze strategii marketingowej danej firmy, jak również jednorazowe, w których klientami są osoby indywidualne. Za każdym razem liczy się nasza niezawodność, szybkie działanie i pełen profesjonalizm.
Dlatego PROSONICA STUDIO to dobry partner.

 

 

Masz pytanie?
phone  535 90 90 60
mailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.