Jak wygląda nagranie w studio?

studio nagrańPoczątkujący wokalista rozpoczyna swoją przygodę z profesjonalnym studiem nagrań od rezerwacji czasu realizatora. W trosce o klientów indywidualnych umożliwiamy rezerwację naszego studio nawet na pojedynczą godzinę. Ma to dla Ciebie ogromne znaczenie, gdyż zwykle studia nagrań nastawione są na obsługę jedynie klientów biznesowych, a co za tym idzie, wynajem pomieszczeń na czas nie któtszy niż kilka godzin.

Po wejściu do studio nagrań zobaczysz dwa pomieszczenia. Jedno z nich z to profesjonalnie wyposażona reżyserka. W niej znajdują się wszelkie przygotowane do nagrań sprzęty, nad którymi władzę podczas rejestracji sprawuje realizator. Sala druga to akustycznie przystosowany pokój przeznaczony do nagrań. Jest on wyłożony wygłuszającą pianką, która rozprasza fale dźwiękowe w taki sposób, by nie zachodziły nieprzyjemne dla ucha interferencje. W pomieszczeniu panuje niemal absolutna cisza. Dzięki niej nagrywany dźwięk jest dokładnie taki, jakiego oczekujesz, nie zawiera zakłóceń otoczenia ani echa. Wszelkie pogłosy dodawane są opcjonalnie później, czyli podczas miksu.

Zakładając, że nauka śpiewania lub gry na instrumentach została przeprowadzona poza studiem, w momencie wejścia wokalisty do pomieszczenia wszystko jest gotowe do nagrania.

Nie musisz się zbytnio martwić, jeśli nie osadzisz się w niektórych pojedynczych dźwiękach. Realizator wybierze najlepsze fragmenty utworu i połączy je w jedną, zupełnie spójną całość. Studio nagrań jest też wyposażone w urządzenie, które pomoże w skorygowaniu ewentualnych fałszy. Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości, z przyjemnością opowiemy Ci o pracy w studio i odpowiemy na wszelkie Twoje pytania telefonicznie.Współpraca lektorów ze studiem
Masz pytanie?
phone  535 90 90 60
mailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.