WYPOSAŻENIE

Studio PROSONICA to gwarancja znakomitych nagrań.

studio nagrań krakówStudio A. Nie uznajemy kompromisów jeżeli chodzi o jakość dźwięku. Dlatego wyposażyliśmy studio nagrań w jeden z najbardziej wydajnych systemów rejestracji pro audio - proTools HD 2 wraz z dwoma interfejsami Digidesign/Avid. Za wzmocnienie sygnału ze wszystkich mikrofonów odpowiadają markowe przedwzmacniacze, np. Focusrite Liquid czy emulacje dbx 786, AVALON VT-737SP, AVALON AD 2022, API 3124, FOCUSRITE ISA 110, FOCUSRITE RED 1, UNIVERSAL AUDIO M610, SSL SL 4000 G. Wierny odsłuch zawdzięczamy odsłuchom EVE Audio i Yamaha. Sterowanie ułatwia cyfrowa konsoleta będąca jednocześnie kontrolerem dla PRO TOOLS.

Studio B. To tutaj odbywa się profesjonalne udźwiękawianie filmów, reklam, synchronizacja narracji lektorskich z obrazem, montaż dialogów, muzyki, sound design jak również montaż wideo, nawet w rozdzielczości 4K. To studio jest wyposażone w drugi system PROTOOLS HD 2 wraz z interfejsem Avid/Digidesign i 32-kanałową cyfrową konsoletą oraz urządzenia masteringowe, a także pakiet Adobe Premiere i Adobe After Effects. Do dyspozycji jest także projektor wraz z ekranem o przekątnej 3,5 metra i systemem odsłuchu 5.1.

Sala nagraniowa. Znajduje się tutaj dotykowy ekran dla muzyków i lektorów, a pomieszczenie z czasami pogłosów poniżej 0,2 s jest przewidziane do nagrań lektorskich, wokalnych, dubbingowych i nagrań postsynchronów. Wyposażone zostało w mikrofony dynamiczne i pojemnościowe oraz 5 par słuchawek nausznych. Muzycy mogą skorzystać z ważonej klawiatury fortepianowej syntezatora Yamaha Motif XS 8.

studio nagrańnagrania lektorskiebank głosówKomfortowe warunki pracy zapewnia doskonała akustyka, klimatyzowane pomieszczenia, pyszna kawa i przyjazna obsługa.

Wiemy, że diabeł tkwi w szczegółach każdego nagrania. Wiemy również, że nowoczesna i zaawansowana technologia jest tylko narzędziem. Połączyliśmy te fakty, bo wiemy również, że sens wszystkiemu nadają ludzie. Dlatego wypracowaliśmy znakomite metody obchodzenia się z dźwiękiem, który jest naszą pasją.

Masz pytanie?
phone  535 90 90 60
mailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.